Slovak  Kvalitné strešné zasklenie dlaždice farebné dosky roll tvárniacich strojov cenuzastrešená glazovaná dlažba má krásny vzhľad a svetlé farby. To je široko používaný v záhrade, továrne, letovisko, hotel, výstavná sieň, holidayland, staroveké architektúry a moderné vily.
zastrešenie presklené dlaždice farebné dosky roll tvárniacich strojov predovšetkým predávať do Ruska, kgyzstan, Uzberkistan, Bolívia, Ameriky a krajín aroud. Majú radi zastrešenú glazovanú dlažbu pre strešné krytiny.
Bežná glazovaná doska s farebnými obkladačkami pred navinutím cievky je 1250 mm, materiál je vyrobený z pozinkovanej ocele PPGI.
Kompletné glazované dlaždice farebné dosky roll tvárniacich strojov linka zahŕňa decoiler, roll tvárniaci stroj, počítačový riadiaci systém, puncher on-line a vyčerpať tabuľky.
ĎALŠIE PODROBNOSTI O STROJOCH ODKAZUJTE NA NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY
Prispôsobené je vítané, ak nenájdete na našich webových stránkach potrebné produkty, prosím, ukážte mi, že potrebujete kreslenie, tu sme dizajnérsky tím, ktorý vám bude rozprávať a dá vám jednu spokojnú odpoveď.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg