Ukrainian  Хороша якість покрівельного скління плитка кольорової пластини, що формує машину за ціноюПокрівельна глазурована плитка кольорової пластини має гарний зовнішній вигляд і яскравий колір. Він широко використовується в саду, фабриці, курорті, готелі, виставковому залі, канікулах, старовинних архітектурах і сучасній віллі.
Покрівельна глазурована плитка кольорової пластини, що формує машину, в основному продається в Росії, Кыргызстані, Узберкистані, Болівії, Америці і країнах світу. Їм подобається покрівельна глазурована плитка кольорової пластини для покрівлі будинку.
Загальні засклені плитки кольору до рулону котушки 1250mm, матеріал використання preventted оцинкованої сталі PPGI матеріалу.
Повна глазурована плитка кольору пластини рол формування машина включає в себе розмотувальник, рол формування машина, система управління комп'ютером, перфоратор онлайн і запустити таблиці.
БІЛЬШ ДЕТАЛІВ МАШИНУ ПОСИЛУЙТЕ ВАШ САЙТ
Індивідуальні вітається, якщо ви не знайдете ваші потреби продукції на нашому сайті, будь ласка, покажіть мені вашу потребу малювання, тут ми дизайнерська команда буде disscuss і дати вам один задоволений відповідь.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg