Albanian  depo 800 pllakë prej alumini çati në pllakë duke e bërë prodhues të makinës INDONESIA
800 fletë tjegull çati alumini ka pamjen e bukur dhe ngjyra të ndritshme. Ajo është përdorur gjerësisht në kopsht, fabrikë, turistik, hotel, sallë ekspozitë, pushime, arkitektura antike dhe vilë moderne.
800 çati alumini tjegull roll formimin makinë kryesisht shesin në Indonezi. Ata i pëlqejnë pllakat e çatisë së aluminit për mbulimin e çatisë së shtëpive.
Pllakë e zakonshme e çatisë prej alumini 800, para se të rrokulliset spiralja është 914mm, përdor materiale material çeliku të galvanizuar prepainted PPGI. Dhe pas formimit të rrotull, gjerësia e zakonshme është 800mm.
Të plotë 800 tub çati alumini roll formimin linjë makinë përfshin decoiler, roll formimin makinë, sistemin e kontrollit kompjuter, online puncher dhe të dalë jashtë tryezë.
DETAJE MË SHUMË MAKINERI JU LUTEMI REFERUAR NË WEBSITE TANË
Customized është i mirëpritur, në qoftë se ju nuk gjeni produktet tuaja nevojë në faqen tonë të internetit, ju lutem më tregoni vizatimin tuaj nevojë, këtu ne ekipin e projektimit do të discuss dhe t'ju japë një përgjigje të kënaqur.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg