Albanian  Kanadaja përdori shiritat me ngjyra të pllakave të çelikut që formonin makinerinëMuri alumini dhe fletët e paneleve të kulmit kanë pamje të bukur dhe ngjyra të ndritshme. Ajo është përdorur gjerësisht në kopsht, fabrikë, turistik, hotel, sallë ekspozitë, pushime, arkitektura antike dhe vilë moderne.
Çeliku i aluminit dhe makina për formimin e fletëve të paneleve të çatisë shesin në të gjithë botën si Guiena, Pakistani, India, Tusnia, Gjeorgjia etj. Ata i pëlqejnë muret prej alumini dhe fletët e çatisë për mbulimin e shtëpive.
Pllaka e përbashkët e murit dhe çati prej alumini para fletës spirale është 1000mm, materiale përdorin materiale çeliku të galvanizuar PPGI prepainted. Dhe pas formimit të rrotull, gjerësia e zakonshme është 840mm.
Muri i plotë alumini dhe çati panel fletë formimin roll roll linjë përfshin decoiler, makinë roll formimin, sistemin e kontrollit kompjuter, online puncher dhe të dalë jashtë tryezë.
DETAJE MË SHUMË MAKINERI JU LUTEMI REFERUAR NË WEBSITE TANË
Customized është i mirëpritur, në qoftë se ju nuk gjeni produktet tuaja nevojë në faqen tonë të internetit, ju lutem më tregoni vizatimin tuaj nevojë, këtu ne ekipin e projektimit do të discuss dhe t'ju japë një përgjigje të kënaqur.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg