Czech  Kanada používá barevný ocelový plech roll tváření stroj výrobceHliníková stěna a střešní panel má krásný vzhled a jasnou barvu. To je široce používané v zahradě, továrně, resort, hotel, výstavní síň, holidayland, staré architektury a moderní vily.
Hliníkové stěnové a střešní panelové stroje na tváření rolí prodávají po celém světě, jako je Guiena, Pákistán, Indie, Tusnia, Gruzie atd. Mají rádi hliníkovou stěnu a střešní panel pro střešní krytiny.
Společný hliníkový nástěnný a střešní panel před navinutím cívky je 1000mm, použití materiálu předem lakovaný pozinkovaný ocelový materiál PPGI. Po navinutí je šířka běžná 840 mm.
Kompletní hliníková stěna a střešní panel plechu tvořící strojní linku zahrnuje odvíječ, stroj na tváření rolí, počítačový řídicí systém, děrovač online a výběh stolu.
DETAILY VÍCE STROJŮ PROSÍM, PROSÍM PŘEČTĚTE NA NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY
Přizpůsobený je vítán, pokud nenajdete své potřebné produkty na našich webových stránkách, prosím, ukažte mi, že potřebujete kreslit, zde jsme design tým bude disscuss a dá vám jednu spokojenou odpověď.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg