Latvian  Kanāda izmantoja krāsainu tērauda plāksnes ruļļu formēšanas mašīnas ražotājuAlumīnija sienas un jumta paneļa loksnei ir skaists izskats un spilgta krāsa. To plaši izmanto dārzā, rūpnīcā, kūrortā, viesnīcā, izstāžu zālē, brīvdienu zonā, senajās arhitektūrās un modernā villā.
Alumīnija sienu un jumta paneļu loksnes veidošanas mašīna pārdod visā pasaulē, piemēram, Guienu, Pakistānu, Indiju, Tusniju, Gruziju utt. Viņiem patīk alumīnija sienas un jumta paneļu loksne mājas jumta segumiem.
Kopēja alumīnija sienas un jumta paneļa loksne pirms ruļļa spole ir 1000 mm, materiāls izmanto iepriekš apgleznotu cinkota tērauda PPGI materiālu. Un pēc tam, kad rullis ir veidots, kopējais platums ir 840 mm.
Pilnā alumīnija sienu un jumta paneļa lokšņu formēšanas mašīnas līnija ietver dekolatoru, ruļļu formēšanas mašīnu, datoru vadības sistēmu, perforatoru tiešsaistē un palaist tabulu.
VAIRĀK MAŠĪNAS ZIŅAS PIEPRASĪJIET UZ MŪSU TĪKLU
Pielāgots ir apsveicams, ja jūs neatrodat vajadzīgos produktus mūsu mājas lapā, lūdzu, parādiet man vajadzīgo zīmējumu, šeit mēs izstrādājam komandu, kas izstumtu un sniegs jums vienu apmierinātu atbildi.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg