Lithuanian  Kanada naudojo spalvotą plieno plokščių valcavimo staklių gamintojąAliuminio sienų ir stogo plokštės lakštai turi gražią išvaizdą ir ryškią spalvą. Jis plačiai naudojamas sode, gamykloje, kurorte, viešbutyje, parodų salėje, atostogų vietose, senovinėse architektūrose ir modernioje viloje.
Aliuminio sienų ir stogo plokščių lakštų formavimo mašina parduoda visame pasaulyje, pvz., Guiena, Pakistanas, Indija, Tusnia, Gruzija ir kt.
Bendra Aliuminio sienų ir stogo plokščių plokštė prieš ritinį yra 1000 mm, medžiaga naudojama iš anksto dažyta cinkuota plieno PPGI medžiaga. Ir po ritinio formavimo, bendras plotis yra 840 mm.
Visą aliuminio sienų ir stogo plokščių lakštinio valcavimo staklių liniją sudaro decoiler, ritininio formavimo mašina, kompiuterio valdymo sistema, perforatorius internete ir lentelė.
DAUGIAU MAŠINŲ DUOMENŲ ATSIŽVELGTI SU MŪSŲ SVETAINĖJE
Pritaikytas yra sveikintinas, jei mūsų svetainėje nerandate reikiamų produktų, prašome parodyti man savo poreikio brėžinį, čia mes projektuojame komandą, kuri sukrėstų ir suteiks jums vieną patenkintą atsakymą.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg