Polish  Kanada wykorzystała producenta kolorowych maszyn do formowania wałków stalowychAluminiowa ściana i panel dachu ma piękny wygląd i jasny kolor. Jest szeroko stosowany w ogrodzie, fabryce, kurorcie, hotelu, hali wystawowej, na wakacjach, w starożytnych architekturach i nowoczesnej willi.
Aluminiowa maszyna do formowania rolek ścian i paneli dachowych sprzedaje na całym świecie, jak Guiena, Pakistan, Indie, Tusnia, Georgia itp. Lubią one aluminiową ścianę i blachę dachową do dachów domów.
Wspólna aluminiowa blacha ścienna i dachowa przed zwijaniem cewki wynosi 1000 mm, materiał wykorzystuje wstępnie malowany materiał PPGI ze stali ocynkowanej. A po formowaniu rolki szerokość wspólna wynosi 840 mm.
Kompletna linia do walcowania blach na ścianach i panelach aluminiowych obejmuje rozwijarkę, maszynę do formowania rolek, komputerowy system sterowania, wykrawacz online i stół do wybierania.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW URZĄDZENIA PROSIMY O UWAGĘ DO NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ
Zindywidualizowane jest mile widziane, jeśli nie znajdziesz potrzebnych produktów w naszej witrynie, pokaż mi swój rysunek potrzeby, tutaj zespół projektowy przeprowadzi rozmowę i udzieli ci jednej zadowolonej odpowiedzi.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg