Slovak  Kanada používa farebné oceľové plechy roll tvárniacich strojovHliníkový stenový a strešný panel má krásny vzhľad a svetlé farby. To je široko používaný v záhrade, továrne, letovisko, hotel, výstavná sieň, holidayland, staroveké architektúry a moderné vily.
Hliníkové stenové a strešné panelové fólie tvárniacich strojov predávajú po celom svete, ako je Guiena, Pakistan, India, Tusnia, Gruzínsko atď. Páči sa im hliníková stena a strešný panel pre zastrešenie domu.
Spoločná hliníková stena a strešný panel pred navinutím cievky je 1000 mm, materiál je vyrobený z pozinkovanej ocele PPGI. Po vytvorení kotúča je šírka bežná 840 mm.
Kompletná hliníková stena a strešný panel plechu valcovania linka zahŕňa decoiler, roll tvárniaci stroj, počítačový riadiaci systém, puncher online a vyčerpať tabuľky.
ĎALŠIE PODROBNOSTI O STROJOCH ODKAZUJTE NA NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY
Prispôsobené je vítané, ak nenájdete na našich webových stránkach potrebné produkty, prosím, ukážte mi, že potrebujete kreslenie, tu sme dizajnérsky tím, ktorý vám bude rozprávať a dá vám jednu spokojnú odpoveď.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg