Ukrainian  Канада використовувала барвисті сталеві пластини, формуючи машиниЛист алюмінієвої стіни і панелі даху має гарний зовнішній вигляд і яскравий колір. Він широко використовується в саду, фабриці, курорті, готелі, виставковому залі, канікулах, старовинних архітектурах і сучасній віллі.
Алюмінієві стіни і дах панелі лист рол формування машини продають по всьому світу, як Guiena, Пакистан, Індія, Tusnia, Грузії і т.д.
Загальні алюмінієві стіни і панелі даху панелі до рулону котушки 1000 мм, матеріал використання preventted оцинкованої сталі PPGI матеріалу. А після вальцювання ширина звичайна становить 840мм.
Повна алюмінієва стіна і дах панелі листа рулонного формування машини включає розмотувач, машину для формування валків, систему керування комп'ютером, штампувальник онлайн і виконують таблицю.
БІЛЬШ ДЕТАЛІВ МАШИНУ ПОСИЛУЙТЕ ВАШ САЙТ
Індивідуальні вітається, якщо ви не знайдете ваші потреби продукції на нашому сайті, будь ласка, покажіть мені вашу потребу малювання, тут ми дизайнерська команда буде disscuss і дати вам один задоволений відповідь.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg