Albanian  Rusia përdori rul për formimin e rrotullës së veshjes
fletë metalike ngjyrë mur anësor ka pamjen e bukur dhe ngjyra të ndritshme. Ajo është përdorur gjerësisht në kopsht, fabrikë, turistik, hotel, sallë ekspozitë, pushime, arkitektura antike dhe vilë moderne.
mur mur anësor me ngjyrë fletë çeliku roll formimin makinë shitur kryesisht shesin në Rusi, kgyzstan, Uzberkistan dhe vendet aroud. Ata pëlqejnë fletë çeliku me ngjyrë C8 T8 për mbulimin e shtëpive.
Fletë çeliku me ngjyrë të rrumbullakët me ngjyrë të zakonshme përpara rrotullës spirale është 1250mm, materiale përdorin materiale të PPGI të galvanizuar çeliku të parupuruar.
Të plotë mur mur anësor me ngjyrë fletë çeliku roll formimin e linjës makine përfshin decoiler, makinë roll formimin, sistemin e kontrollit kompjuter dhe të dalë jashtë tryezë.
DETAJE MË SHUMË MAKINERI JU LUTEMI REFERUAR NË WEBSITE TANË
Customized është i mirëpritur, në qoftë se ju nuk gjeni produktet tuaja nevojë në faqen tonë të internetit, ju lutem më tregoni vizatimin tuaj nevojë, këtu ne ekipin e projektimit do të discuss dhe t'ju japë një përgjigje të kënaqur.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg