Macedonian  Русија користела механизам за облицовка на ѕидни обвивки
ѕид обвивка обоени челичен лист има прекрасен изглед и светла боја. Тоа е широко се користи во градината, фабриката, одморалиште, хотел, изложбена сала, одморалиште, антички архитектури и модерна вила.
ѕид обвивка боја челик лист тркала формирање машина продаваат главно се продаваат во Русија, kgyzstan, Uzberkistan и aroud земји. Тие го сакаат обоен челичен лим C8 T8 за покривање на куќи.
Заеднички ѕид обвивка обоени челични лимови пред се тркалаат серпентина е 1250mm, материјал употреба prepainted галванизиран челик PPGI материјал.
Целиот ѕид обвивка боја челик лист ролна формирање машина линија вклучува decoiler, ролна формирање машина, компјутерски систем за контрола и истрчаат маса.
ПОВЕЌЕ МАШИНИ ДЕТАЛИ ВЕ МОЛИМЕ ОДГОВОРИТЕ НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ
Прилагодено е добредојдено, ако не ги најдете вашите потреби производи на нашата веб-страница, ве молам да ми го покажете мојата потреба цртање, тука ние дизајнерскиот тим ќе disscuss и да ви даде еден задоволен одговор.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg