Albanian  Cilësi të mirë furring formë U prodhuesit makinë

U roll roll formimin makinë shitur të nxehtë në shumë vende, çdo vend ka nevojë për të.
Makina U Roll Roller përdorur kryesisht për tavan dhe mur, produkti Angle me produkt omega, kanali kryesor, furring kanal dhe T bar së bashku, më poshtë përdorin bord gips, dhe vidhos përbashkët drywall për të bërë kornizë tavan.
Trashësia e produktit U track është 0.5mm, materiali çeliku i galvanizuar. Është produkt me kënd të vogël. të gjitha madhësitë mund të rregullohen.
Linja e plotë e rrotullimit të makinës përfshin decoiler, makinë për formimin e rrotullimit, sistemin e kontrollit kompjuterik dhe tabelën e mbaruar.
DETAJE MË SHUMË MAKINERI JU LUTEMI REFERUAR NË WEBSITE TANË
Customized është i mirëpritur, në qoftë se ju nuk gjeni produktet tuaja nevojë në faqen tonë të internetit, ju lutem më tregoni vizatimin tuaj nevojë, këtu ne ekipin e projektimit do të discuss dhe t'ju japë një përgjigje të kënaqur.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg