Macedonian  Добар квалитет furring U форма изработка на машина производителот

У песна ролна формирање машина жешка продаде на многу земјата, секоја земја е потребно.
У машина за формирање машина за песна која главно се користи за таванот и ѕидот, аголен производ со омега-производ, главен канал, канал за превртување и Т бар заедно, подолу употреба гипс картон и заеднички заштитен ѕид за да се направи таванот.
У дебелина на производот е 0.5mm, галванизиран челичен материјал. Тоа е производ со мал агол. сите големини можат да се прилагодат.
Целосната машина за формирање ролна вклучува декоратор, машина за формирање ролна, компјутерски систем за контрола и трчање маса.
ПОВЕЌЕ МАШИНИ ДЕТАЛИ ВЕ МОЛИМЕ ОДГОВОРИТЕ НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ
Прилагодено е добредојдено, ако не ги најдете вашите потреби производи на нашата веб-страница, ве молам да ми го покажете мојата потреба цртање, тука ние дизајнерскиот тим ќе disscuss и да ви даде еден задоволен одговор.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg