Macedonian  Автоматско превиткување T bar T мрежа главната T Крст Т ролна формирање машина цена
T bar T мрежа главната T Крст Т ролна формирање машина топла продаде на многу земјата, секоја земја тоа е потребно.
T bar T мрежна глава T машина за формирање на крст T ролна главно се користи за плафон, аголен производ со омега производ, главен канал, канал за превртување и T бар заедно, подолу употреба гипс картон и заеднички заштитен ѕид за да се направи тавански рамка.
Заеднички Т бар Т мрежа мрежа Т Дебелина на крстот Т е 0,3 мм, галванизиран челик материјал. Тоа е производ со мал агол. сите големини можат да се прилагодат.
Целосната машина за формирање ролна вклучува декоратор, машина за формирање ролна, компјутерски систем за контрола и трчање маса.
ПОВЕЌЕ МАШИНИ ДЕТАЛИ ВЕ МОЛИМЕ ОДГОВОРИТЕ НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ
Прилагодено е добредојдено, ако не ги најдете вашите потреби производи на нашата веб-страница, ве молам да ми го покажете мојата потреба цртање, тука ние дизајнерскиот тим ќе disscuss и да ви даде еден задоволен одговор.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg