Albanian  Cheapest 310 rrafshim me ngjyra të veshura mur fletë muri formimin e makinës prodhues
fletë ngjyrë të mbuluar me ngjyrë të mbuluar me ngjyrë ka pamjen e bukur dhe ngjyra të ndritshme. Ajo është përdorur gjerësisht në kopsht, fabrikë, turistik, hotel, sallë ekspozitë, pushime, arkitektura antike dhe vilë moderne.
mbështjellë me ngjyra të mbuluara me ngjyra të mbuluar fletë formimin makinë shitur kryesisht shesin në shumë vende. Ata pëlqejnë fletët e mbulimit të ngjyrosura me ngjyrë të valëzuar për mbulimin e shtëpive.
Fletë e zakonshme e mbulimit me ngjyrë të valëzuar me ngjyrë para se të mbështillet spiralja është 1250mm, material përdorim të materialit PPGI të galvanizuar çeliku të parupuruar.
Shtresat e plota të mbuluara me ngjyra të mbuluara me ngjyra të mbështjella në formë të rrotullimit të makinës përfshijnë decoiler, makinë për formimin e rrotullimit, sistemin e kontrollit kompjuterik dhe tabelën e mbaruar.
DETAJE MË SHUMË MAKINERI JU LUTEMI REFERUAR NË WEBSITE TANË
Customized është i mirëpritur, në qoftë se ju nuk gjeni produktet tuaja nevojë në faqen tonë të internetit, ju lutem më tregoni vizatimin tuaj nevojë, këtu ne ekipin e projektimit do të discuss dhe t'ju japë një përgjigje të kënaqur.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg