Macedonian  Најевтиниот 310 corrugation боја обложена ѕид лист ѕид панел формирање машина производителот
брановидни бои покриени лист има прекрасен изглед и светла боја. Тоа е широко се користи во градината, фабриката, одморалиште, хотел, изложбена сала, одморалиште, антички архитектури и модерна вила.
брановидни боја обложени покриви лист тркала формирање машина продаваат главно продаваат во многу земји. Тие сакаат брановидни покриви за покривање на куќи во боја.
Заеднички брановидни боја обложени покриви лист пред се тркалаат серпентина е 1250mm, материјал употреба prepainted галванизиран челик PPGI материјал.
Комплетната машина за обликување на линиски листови за облицовка на листови од брановидни бранови вклучува декоратор, машина за формирање ролна, компјутерски систем за контрола и трчање маса.
ПОВЕЌЕ МАШИНИ ДЕТАЛИ ВЕ МОЛИМЕ ОДГОВОРИТЕ НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ
Прилагодено е добредојдено, ако не ги најдете вашите потреби производи на нашата веб-страница, ве молам да ми го покажете мојата потреба цртање, тука ние дизајнерскиот тим ќе disscuss и да ви даде еден задоволен одговор.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg