Albanian  Libani përdori prodhues të kualitetit të lartë të rrymës së ujit

Produkti i gypave të ujit ka pamjen e bukur dhe formë të ndryshme. Ajo është përdorur gjerësisht në kopsht, fabrikë, turistik, hotel, sallë ekspozitë, pushime, arkitektura antike dhe vilë moderne.
Makinë rrotulluese të rrymës së ujit që prodhon shitur kryesisht shesin në shumë vende.
Përdorimi i përbashkët i kanaleve të ujit përdor materialin e miratuar nga zjarri të galvanizuar të çelikut.
Rryma e plotë e gypave të ujit që formon linjën e makinerisë përfshin decoiler, makinë formimi roll, sistemin e kontrollit kompjuterik, prestar hidraulike dhe të dalë jashtë tryezë.
DETAJE MË SHUMË MAKINERI JU LUTEMI REFERUAR NË WEBSITE TANË
Customized është i mirëpritur, në qoftë se ju nuk gjeni produktet tuaja nevojë në faqen tonë të internetit, ju lutem më tregoni vizatimin tuaj nevojë, këtu ne ekipin e projektimit do të discuss dhe t'ju japë një përgjigje të kënaqur.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg