Macedonian  Либан употребил производител на машини за валање со висок квалитет на вода

Водниот жлеб производ има прекрасен изглед и различна форма. Тоа е широко се користи во градината, фабриката, одморалиште, хотел, изложбена сала, одморалиште, антички архитектури и модерна вила.
Вода олук производ ролна формирање машина продаваат главно продаваат во многу земји.
Вообичаен водозаводски производ користи галванизиран челичен GI материјал.
Целосната линија за формирање на машини за производство на вода се состои од декоратор, машина за формирање ролна, компјутерски систем за контрола, хидрауличен секач и трчање маса.
ПОВЕЌЕ МАШИНИ ДЕТАЛИ ВЕ МОЛИМЕ ОДГОВОРИТЕ НА НАШИОТ ВЕБ-САЙТ
Прилагодено е добредојдено, ако не ги најдете вашите потреби производи на нашата веб-страница, ве молам да ми го покажете мојата потреба цртање, тука ние дизајнерскиот тим ќе disscuss и да ви даде еден задоволен одговор.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg