Macedonian  добар квалитет 1200мм ширина 1,5мм дебелина во боја метална плоча пресечена во должина што ја прави машината Кина
Автоматска челична калем парче до парче машина за сечење лист се користи во трговија на големо со листови. Тие можат да намалат која било должина на метален лим според она што им е потребно.

HEBEI YUFA TILE PRESS EQUIPMENT CO.,LTD.

web: http://www.rollingformingmachine.com

Contact: Jooker

Tel/whatsapp/wechat: +8615716887988

Email: Jooker@yufamachinery.com

Add: NO.104 NATIONAL HIGHWAY BOTOU CITY,HEBEI PR. CHINA

地图.jpg地图-文字.jpg

MAIN PRODUCTS (2).jpg

文字介绍.jpg

4 factories.jpg